DANIŞMANLIK

Kredi Danışmanlığı:
Devletimizin hayvancılık sektöründe üretimi arttırmak için ve hayvancılıkta Ari işletme sayısını yükseltmek amacıyla Ziraat Bankası sübvansiyonlu 2 yıl ödemesiz sonraki 5 yılda her yıl birer eşit taksitle ödeme imkânı sağlıyor. Buradaki 2 yıl ödemesiz olmasının sebebi damızlık düve üreticilerinin almış oldukları ithal gebe düvelerden 2 yılda 3 defa buzağı alarak yapmış olduğu
yatırımın işletme hammadde yatırımını vb. finanse ederek sadece üretime yoğunlaşması ve işletme sürekliliğini sağlaması amacıyla yapılmaktadır.

Kayalar Group olarak, öncelikli görevimiz, üreticilerimizi ziraat bankasının sağladığı kredi hakkında bilgilendirmek. Bu kredinin şartları arasında hayvan bedelinin %25′ i üreticimiz tarafından karşılanmakta, %75’i ise banka tarafından kredilendirilmektedir. Bu kredide sıfır (0) faiz işletiliyor, sadece ekspertiz ücreti paket masrafları komisyon masrafları alınmakta, ipotek konusunda üreticimizin kredi notuna göre ipotek ve kefil aranmaktadır.

Kredi için ihtiyaç olan bilgi ve belgeler hakkında üreticilerimizi bilgilendirmek, kredi dosyası hazırlanmasında çiftçilerimizin rehber olmak birincil görevlerimizdendir. Ayrıca kredi işlemlerine ilişkin süreç şirketimizin internet sayfasında ve sosyal medya hesaplarında bulunmaktadır.

Amacımız üreticilerimize doğru bilgi verip bütçesine uygun yatırım yapmasını sağlamaktır.

Vize Danışmanlığı:
Amacımız konsolosluklarda vakit kaybını önlemek, hızlı ve doğru bir şekilde vize almanızı sağlamaktır.

60 baş ve üzeri alımlarda üreticilerimizi yurtdışına götürmekteyiz ve oradaki grup şirketimiz Kayalar GmbH şirketi tarafından sağlanacak damızlık düve alımlarında vize işlemlerini kendimiz yapmaktayız.

© 2019 Kayalar Group | Tüm Hakları Saklıdır.